Get Adobe Flash player
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

4-6 грудня 2017 р. відбулися інформаційні дні щодо проектів двосторонньої коопераційної програми Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини за участі представників Інституту захисту рослин НААН.

На запрошення проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» керівництво Інституту захисту рослин прийнято учать у відкритті та святковому прийомі в Посольстві Німеччини в Україні разом з делегацією Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

4 та 5 грудня співробітники Інститут захисту рослин прийняли участь у слуханнях та обговоренні з тематик:

  • результати проекту двосторонньої коопераційної програми BMEL в Україні – ТОВ з управління та реалізації земель (BVVG);
  • виявлення та об'єднання українських потужностей для визначення європейських експортних ринків – консультування України з питань аграрної торгівлі (АТУ);
  • економічний аналіз розвитку аграрного сектору України – у рамках німецько-українського агрополітичного діалогу.

Метою інформаційних днів слугувало надання українським експертам з питань сільського господарства, а також широкій громадськості уявлення про результати проекту у 2017 році та обговорення пропозицій щодо діяльності проекту у 2018 році.