Get Adobe Flash player
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

3 жовтня 2017 року відбудеться науково-практичний семінар «Інтегровані програми контролю плодових і ягідних культур від шкідників, хвороб та екстремальних абіотичних чинників». Тематика семінару передбачає обговорення актуальних питань захисту плодових і ягідних насаджень від шкідників та хвороб, а також екстремальних абіотичних чинників (весняні заморозки, град, посухата ін.).

Детальніше...

 

16 червня 2017 року на базі Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла Національної академії аграрних наук України був проведений Міжнародний День поля «Сучасні сорти зернових культур та особливості технології їх вирощування», на який з’їхалось близько 400 учасників. Окрім вітчизняних аграріїв, участь у ньому взяли представники насіннєвих компаній та сільгоспвиробники з Угорщини, Молдови, Білорусі та Литви. Головна мета заходу – демонстрація селекційних досягнень інституту та попередні домовленості з виробничниками про вирощування миронівських сортів.

Детальніше...

 

7-10 червня 2017 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ) проводила свою роботу XXIX Міжнародна агропромислова виставка „АГРО-2017”. У ній взяли участь понад 1200 компаній і організацій із 15 країн світу. Інститут захисту рослин разом із 40 іншими установами Національної академії аграрних наук України також був учасником виставки.

Детальніше...

 

З метою належного контролю за реалізацією засобів захисту рослин та їх використання в Україні, функціональність роботи Держпродпотребслужби України та її відповідальність перед сільгоспвиробниками поставило перед країною завдання вивчення європейського досвіду щодо регулювання засобами захисту рослин та впровадження його на Україні.

Детальніше...

 

19 травня 2017 року в Інституті захисту рослин Національної академії аграрних наук України в зв’язку із Днем науки проводила свою роботу Вчена рада (протокол №7 від 19.05.2017 р.). Були присутні працівники установи. З ветеранів Інституту активну участь у цьому заході взяли доктор сільськогосподарських наук, професор В.А.Санін та кандидат біологічних наук Н.В.Лопатіна.

Детальніше...

 

15-18 травня 2017 р. в Інституті захисту рослин Національної академії аграрних наук України проведено навчання з підвищення кваліфікації наукових працівників установ НААН за такими напрямами:

Детальніше...

 

12 травня 2017 року громадська організація «Українське ентомологічне товариство» за участю спеціалістів Інституту захисту рослин НААН України, Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАНУ провела семінар «Міждисциплінарні та прикладні дослідження для розвитку біологічного методу захисту рослин в Україні».

Детальніше...

 

Щорічні збірники «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів України та рекомендації щодо захисту рослин», розроблені Управлінням захисту рослин Департаменту фітосанітарної безпеки Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України за показниками динаміки розвитку й розповсюдження в Україні основних шкідливих об`єктів та даними осіннього обстеження агробіоценозів з урахуванням факторів, що впливали на чисельність і шкідливість шкідливих організмів, доробку науки, передової практики захисту рослин.

Детальніше...