Get Adobe Flash player
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

20 грудня 2017 року громадська організація «Українське ентомологічне товариство» за участю вчених Інституту захисту рослин, Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, Інституту зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАНУ, Національного університету біоресурсів і природокористування України провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Ентомологічні читання пам’яті видатних вчених-ентомологів В.П.Васильєва і М.П.Дядечка», яка була присвячена 105-річчю від дня народження видатних вчених-ентомологів академіка НАН України Вадима Петровича Васильєва і професора Миколи Платоновича Дядечка.

Детальніше...

 

4-6 грудня 2017 р. відбулися інформаційні дні щодо проектів двосторонньої коопераційної програми Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини за участі представників Інституту захисту рослин НААН.

Детальніше...

 

17 листопада 2017 року в Інституті захисту рослин Національної академії аграрних наук України в рамках даного проекту Твінінг для працівників служб захисту рослин усіх областей України та м.Київ відбулися курси «Необхідні навички та методи навчання для тренерів Держпродспоживслужби», які проводили представники з Латвії – експерти проекту Байба Браслиня, Інесе Сіла та постійний радник проекту Райвіс Гросбардіс.

Детальніше...

 

14 листопада 2017 року в Інституті захисту рослин НААН відбулося засідання координаційної ради НМЦ спільно з виконавцями ПНД 12 «Захист рослин» із 17 наукових установ.

Детальніше...

 

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Детальніше...

 

Між Інститутом Захисту Рослин Національної Академії Аграрних Наук та Закарпатським Фондом Підтримки Підприємництва «ТЕС Фонд» було укладено угоду про співпрацю.

Детальніше...

 

Інститут захисту рослин прийняв участь у Спеціальній програмі UNEP Проект «Посилення реалізації Роттердамської конвенції в Україні та підвищення кваліфікації по боротьбі з незаконним обігом хімічних речовин» семінар «навчи викладача» щодо Роттердамської конвенції та боротьби з нелегальним обігом пестицидів, який відбувся 11-12 жовтня 2017 в м. Хмельницький.

Детальніше...

 

26 жовтня 2017 року Рада молодих вчених і спеціалістів Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України в своїй установі провела семінар «Перспективи розвитку біологічного захисту в Україні». На семінар були запрошені вчені із багатьох наукових установ НАН і НААН України, а також вищих навчальних закладах. Прибули представники з Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена НАНУ, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Дніпропетровського Національного університету імені Олеся Гончара.

Детальніше...

 

2-6 жовтня 2017 року у м. Умань на базі Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та Уманського національного університету садівництва відбулися Х з’їзд Українського товариства генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова та асоційована із з’їздом XII Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів», присвячена 50-річчю від часу заснування Українського товариства генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова та 130-річчю від дня народження М.І.Вавилова. В цих заходах взяли участь вчені-генетики й селекціонери із України, Білорусії, Азербайджану, Латвії, Литви, Польщі.

Детальніше...

 

3 жовтня 2017 року в Інституті садівництва відбувся науково-практичний семінар «Інтегровані програми контролю плодових і ягідних культур від шкідників, хвороб та екстремальних абіотичних чинників».

Детальніше...

 

22 липня 2017 року в Інституті захисту рослин відбулись переговори з представниками Міністерства сільського господарства Народної Республіки Бангладеш.

Детальніше...

 

16 червня 2017 року на базі Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла Національної академії аграрних наук України був проведений Міжнародний День поля «Сучасні сорти зернових культур та особливості технології їх вирощування», на який з’їхалось близько 400 учасників. Окрім вітчизняних аграріїв, участь у ньому взяли представники насіннєвих компаній та сільгоспвиробники з Угорщини, Молдови, Білорусі та Литви. Головна мета заходу – демонстрація селекційних досягнень інституту та попередні домовленості з виробничниками про вирощування миронівських сортів.

Детальніше...

 

7-10 червня 2017 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ) проводила свою роботу XXIX Міжнародна агропромислова виставка „АГРО-2017”. У ній взяли участь понад 1200 компаній і організацій із 15 країн світу. Інститут захисту рослин разом із 40 іншими установами Національної академії аграрних наук України також був учасником виставки.

Детальніше...

 

З метою належного контролю за реалізацією засобів захисту рослин та їх використання в Україні, функціональність роботи Держпродпотребслужби України та її відповідальність перед сільгоспвиробниками поставило перед країною завдання вивчення європейського досвіду щодо регулювання засобами захисту рослин та впровадження його на Україні.

Детальніше...

 

19 травня 2017 року в Інституті захисту рослин Національної академії аграрних наук України в зв’язку із Днем науки проводила свою роботу Вчена рада (протокол №7 від 19.05.2017 р.). Були присутні працівники установи. З ветеранів Інституту активну участь у цьому заході взяли доктор сільськогосподарських наук, професор В.А.Санін та кандидат біологічних наук Н.В.Лопатіна.

Детальніше...

 

15-18 травня 2017 р. в Інституті захисту рослин Національної академії аграрних наук України проведено навчання з підвищення кваліфікації наукових працівників установ НААН за такими напрямами:

Детальніше...

 

12 травня 2017 року громадська організація «Українське ентомологічне товариство» за участю спеціалістів Інституту захисту рослин НААН України, Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАНУ провела семінар «Міждисциплінарні та прикладні дослідження для розвитку біологічного методу захисту рослин в Україні».

Детальніше...

 

Щорічні збірники «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів України та рекомендації щодо захисту рослин», розроблені Управлінням захисту рослин Департаменту фітосанітарної безпеки Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України за показниками динаміки розвитку й розповсюдження в Україні основних шкідливих об`єктів та даними осіннього обстеження агробіоценозів з урахуванням факторів, що впливали на чисельність і шкідливість шкідливих організмів, доробку науки, передової практики захисту рослин.

Детальніше...