Get Adobe Flash player
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
There are no translations available.

6-9 червня 2018 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ) буде проводити свою роботу XXX Міжнародна агропромислова виставка „АГРО-2018”. У ній будуть брати участь понад 1200 компаній і організацій із 15 країн світу. Інститут захисту рослин разом із багатьма іншими установами Національної академії аграрних наук України також планує взяти в ній участь.

 
There are no translations available.

19-21 березня 2018 року у м.Умань на базі Уманського національного університету садівництва під егідою Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та Українського товариства генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова буде проводити свою роботу VІI Міжнародна наукова конференція «Селекційно-генетична наука і освіта» (Парієві читання). В ній візьмуть участь вчені-генетики й селекціонери із багатьох країн.

Read more...

 
There are no translations available.

Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» за участю ФАО 13-14 березня 2018 року в м. Київ буде проводити Міжнародну науково-практичну конференцію «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти». В ній братимуть участь вчені НАН і НААН України, вищих навчальних закладів. Метою конференції є конструктивне висвітлення проблематики змін клімату та їх вплив на сільське господарство загалом в Україні, окреслення пропозицій щодо наукових досліджень, вдосконалення освітніх програм та запровадження просвітницької роботи в аграрних навчальних закладах України.

Read more...

 
There are no translations available.

7 березня 2018 року о 10:00 в Інституті захисту рослин НААН відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.376.01.

Read more...

 
There are no translations available.

З метою долучення до міжнародної бібліографічної та реферативної бази даних «Scopus» виникає нагальна потреба в оволодінні інструментами використання цієї бази.

На розвиток механізму участі інституцій Національної академії аграрних наук України у базі Scopus 6 лютого 2018 року в Президії НААН за підтримки ПП «Технологічний центр» був проведений семінар «Мені потрібний Scopus». В ньому поряд із іншими установами НААН брали участь співробітники Інституту захисту рослин.

 
There are no translations available.

Щорічні збірники «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів України та рекомендації щодо захисту рослин», розроблені Управлінням захисту рослин Департаменту фітосанітарної безпеки Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України за показниками динаміки розвитку й розповсюдження в Україні основних шкідливих об`єктів та даними осіннього обстеження агробіоценозів з урахуванням факторів, що впливали на чисельність і шкідливість шкідливих організмів, доробку науки, передової практики захисту рослин.

Read more...